Chystáte se vyvětrat svůj snowboard někde na kopci, ale nemáte jak ho k tomu kopci dostat? V dnešním článku si řekneme tipy, jak vybrat nejlepší nosič na auto, ke kterému snowboard snadno připevníte.

Nosič na lyže nebo nosič na snowboard?

Vozíte na hory kromě snowboardu i lyže? nebojte se, nemusíte kupovat lyžím vlastní nosič. Skoro každý střešní nosič na auto je přizpůsoben tak, aby se do něho daly připevnit jak lyže, tak snowboard. Je to ale věc, o které byste se měli před koupí ujistit.

střešní nosič na snowboard
Nosič na snowboard a lyže

Jak velký nosič pořídit?

Nosiče na snowboardy se vyrábí v různých velikostech. Existují nosiče na 1 i 4 snowboardy a je na vás, jakou kapacitu si zvolíte. Variantu pro 1 snowboard ale moc nedoporučujeme, protože i když teď jezdíte na hory sami, může se to v budoucnu změnit.
Pokud toho vozíte ha hory víc, zkuste zvážit koupi většího střešního boxu.

Uzamykatelné střešní nosiče

Snowboardové vybavení je poměrně drahé, tak nezapomeňte myslet na bezpečnost. Existují nosiče, které se dají zamknout i k hagusům (podélné nosiče přidělané ke střeše auta). Tím se sníží riziko, že si někdo odnese snowboard i s nosičem.

Je nosič na snowboard vůbec potřeba?

Koupě nosiče je další investicí do zimní výbavy, která ale člověku jednoduše neudělá takovou radost, jako například nové snowboardové boty nebo prkno. Jak se tedy bez nosičů obejít? Vyměňte prkno za sněžné brusle!

Pokud chcete zažít zábavu na sněhu, bez toho, abyste museli nakupovat objemné vybavení, jsou sněžné brusle produktem, který hledáte. Snadno je naložíte do kufru auta a nic víc už nepotřebujete. Tak je nezapomeňte vyzkoušet!

Podle čeho jste vybírali nosič na snowboard vy? Máte nějaké tipy? Napište nám do diskuse!

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ